درباره ما

این مجموعه به منظور فعایت در بخش واردات، صادرات در اوایل سال ۱۳۷۰ شروع فعالیت خود را آغاز نمود که از همان ابتدا موفق به عقد قرارداد با شرکت ها و کارخانجات بزرگی از قبیل فرو آلیاژ یزد، کاچیران، ملامین سازه پویا، پالار، پارسیان کاغذ …. که تمامی خط تولید این شرکت ها را ترخیص و حمل نموده و در ادامه مسیر با کارخانه های بزرگ دیگری از قبیل پارس خزر، ارج، خزر پلاستیک، پارس زر آسا، پاناسونیک، افراتاب و تجار بزرگ فعالت خود را ادامه داده و همین امر باعث ایجاد شعب بندرعباس و بوشهر گردید.
در سال ۱۳۷۵ هیئت مدیره با احساس نیاز مجموعه جهت ارائه خدمات بهتر مصوب نمود که در عرصه صنعت حمل و نقل در بزرگترین مبادی ورودی کالا کشور نیز وارد عمل گردد و با ایجاد شرکت حمل و نقل توزین بار بندر در استان هرمزگان فعالیت خود را گسترش دهد و با گذشت ۱۵ سال موفق به کسب مقام برتر حمل و نقل در استان هرمزگان در سال ۱۳۹۱ گردید ولیکن این پایان راه نبود. از آنجایی که خط و مشی گروه و ارتباط مستقیم با صاحبان کالا نیاز به داشتن محوطه اختصاصی محسوس گردید و در اویل سال ۱۳۸۰ جهت ارائه خدمات تکمیلی اقدام به خرید یک قطعه زمین در مجاورت جاده اسکله شهید رجایی نمود، و تا پایان همان سال نسبت به ساخت و تجهیز آن اقدام و آن را تاسیس نمود و هم اکنون با داشتن دو سکو به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و ۲۰۰۰۰ متر مربع انبار و انواع مختلف لیفتراک و داشتن کادری مجرب به عنوان انباری نمونه در امر استریپ و نگهداری کالا مشغول به فعالیت می باشد.
در پایان به لطف پروردگار مهربان گروه با داشتن دو دفتر در تهران و شعبه در بندرعباس، یک دفتر در پایانه بار بندرعباس، یک انبار مجهز در جاده اسکله شهید رجایی و شعبه بوشهر و دفتر دبی و داشتن ۱۵ دستگاه تریلی در جاده های برون شهری و ۳۰ دستگاه تریلی شهری و داشتن کادر مجرب به فعالیت خود در سایه ایزد منان ادامه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *